VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09. 05. 2021 r.

1. W liturgii Kościoła w nowym tygodniu wspominamy:
W PIĄTEK – święto św. Macieja Apostoła

2. Sobota i dzisiejsza niedziela to dzień I – Komunii świętej w naszej parafii. Polecajmy
w modlitwie te dzieci, które po raz pierwszy przyjmują Jezusa obecnego w Eucharystii do swoich serc, aby były wierne Chrystusowi przez całe swoje życie, wsparte przykładem dobrego, chrześcijańskiego życia swoich rodziców, chrzestnych i bliskich. Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszamy na nabożeństwo majowe i Mszę św. we wtorek o godz. 16:30.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Nowenna środowa
do Wspomożycielki w czasie nabożeństwa majowego.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na remont południowej elewacji Sanktuarium. Koperty oraz numery kont są wyłożone pod chórem. Bóg zapłać za ofiarność.

5. Osoby głuchonieme zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę 16 maja o godz. 15:00 w Sanktuarium.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość odpustową kościoła Wniebowstąpienia Pańskiego. Na godz. 13.00 zapraszamy na Uroczystość wyjątkowo do Sanktuarium ze względu na większą pojemność. Sumie Odpustowej będzie przewodniczył ks. Piotr Wesołowski – proboszcz z Drołtowic.

7. Zbliżamy się do głównej Uroczystości Odpustowej w naszej parafii ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, która w tym roku będzie w niedzielę 23 maja. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 13:00.

8. W nowym tygodniu życzymy Wam - Drodzy Parafianie i wszystkim przybyłym Gościom, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Twardogórskiej Wspomożycielki.

9. W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności śp. Barbara Kowalczyk i Arkadiusz Gmyrek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB