SOBOTA 8 MAJA, UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BP I MĘCZENNIKA – GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI
06:30 ++ Łucja i Henryk Nowiccy, Franciszka (f) Jarocka;
08:00 ++ Stefania, Tadeusz, Michał, Agnieszka Szypa – od rodziny;
08:00 ++ Edward i Danuta Dobosz – od Krystyny Hubert;
11:00 I komunia ;
12:30 I komunia
14:00 I komunia
18:00 + Stanisław Piskorski – od żony z dziećmi;
18:00 + Zenon Guzek – od chrześnicy Ewy z rodziną;
18:00 + Czesława (f) Stryjak – od córki Wiktorii z synem, od brata Stefana z Danutą;

NIEDZIELA 9 MAJA, VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
07:00 + Adolf Rurański (41 r. śmierci);
08:30 ++ Maria i Stanisław Ziemniak – od córki Zofii z mężem;
10:00 + Halina Maruszak – od zięcia Henryka z Anią, od wnuczki Ani z Krzyśkiem dziewczynkami, od wnuka Andrzeja z Julią;
10:00 + Jan Szewczyk – od Marii i Bogdana Wydmuch, od rodziny Wesołowskich z mamą, od rodziny Kowalskich;
11:30 + Jadwiga Łabuda – od córki Marii z mężem, od córki Barbary z mężem, od córki Krystyny z rodziną, od córki Zofii z rodziną;
11:30 + Florianna (f) Mazurek - od rodzin: Suchomskich i Franczaków, od Waldemara Mielczarek z rodziną, od pracowników firmy Waldi;
13:00 I KOMUNIA ŚW.
13:00 + Lubomira (f) Bartczak – od rodziny; /Mały kościół/
18:00 + Józef Chmiel (8 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;

PONIEDZIAŁEK 10 MAJA,
06:30 Dziękczynna z ok. urodzin Julii oraz o Boże błog. w życiu;
08:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Ludwika z ok. 90 rocz. urodzin i dla Kazimiery z ok. 86 rocz. urodzin;
08:00 + Wiktoria Zająć – od pracowników firmy Duet Henryk Kędzia, od Ali i Bogdana Bartczak z Gądkowic;
18:00 + Robert Lityński (1 r. śmierci) – od rodziców i sióstr z rodziną;
18:00 + Mirosław Sujecki – od Andrzeja i Sylwestra Błaszczyk wraz z rodzinami;
18:00 + Jan Bernacki – od Marii i Mariana Lis, od Izy Szkornik i Haliny Olszańskiej;

WTOREK 11 MAJA,
06:30 + Regina Lewucha – od rodziny;
08:00 + Marek Bernacki – od Stowarzyszenia Twardogórskich Motocyklistów Cerber, od kolegi Janka Sobery, od rodziny Pogorzelaków;
08:00 + Maria Adamska – od Krystyny i Jana Wieczorek, od Ewy Czarnoty z rodziną;
16.30 W intencji rodziców i rodziców chrzestnych dzieci Komunijnych;
18:00 + Karolina Łotycka – od Magdaleny i Piotra Dynowskich, od rodziny Molków, od rodziny Piecuch z mamą;
18:00 + Grażyna Małecka – od Haliny i Zenona Małeckich, Jadwigi i Aleksandra Piaseckich, Barbary Małeckiej z dziećmi, Sławka i Sylwii z rodziną;
18:00 + Marek Bernacki – od rodziny Menefeldowskich, od Ewy, Tadeusza i Magdaleny Marczaków, od rodziny Olszowskich i Lorek;

ŚRODA 12 MAJA,
06:30 + Marek Bernacki – od rodziny Pokorskich i Bytońskich, od Wandy i Andrzeja Miernik;
08:00 + Kazimiera Świderska (3 r. śmierci) – od córki Zenony z rodziną;
08:00 + Florianna (f) Mazurek – od Ewy Czajkowskiej z rodziną, od sąsiadki Teresy, Piotra, Witolda Hnat z rodzinami, od sąsiadów Teresy i Bogdana Krzywańskich z rodziną;
18:00 NOWENNA;
18:00 + Dorota Kawalec (27 r. śmierci) – od córki z rodziną;
18:00 + Maria Adamska – od Zenony i Bernarda Mogilnickich, od rodziny Jachnickich;

CZWARTEK 13 MAJA, WSPOMNIENIE NMP FATIMSKIEJ, ŚWIETO M.D. MAZZARELLO
06:30 + Zenon Kozłowski – od Heleny Wólkiewicz z rodziną;
08:00 + Maria Oleszek – od siostrzenicy Zenony z mężem;
08:00 ++ za zmarłych z rodzin: Kaźmierczak i Pawlik – od dzieci
18:00 + Jan Tomanik (1 r. śmierci) – od żony Łucji, od córki Barbary z rodziną, od córki Heleny z rodziną, od córki Małgorzaty z rodziną;
18:00 + Henryk Koziarek (1 r. śmierci) – od żony, córek i syna z rodzinami;
18:00 + Wiktoria Zając – od rodziny Wincek z Goszcza, od Basi Kopeć z córkami, od rodzin: Poślad, Szturyło i Wiśniewskich;

PIĄTEK 14 MAJA, ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
06:30 + Szczepan Szczepaniak – od Arka Budzowskiego, od kolegi Krzysztofa Kojro z rodziną;
08:00 + Marek Bernacki – od Daniela Pilc z żoną, od Ewy i Henryka Adamskich, od Krystyny i Adama Nowickich z mamą;
08:00 + Halina Maruszak – od rodziny;
18:00 CHRZEST;
18:00 ++ Franciszka (f) i Józef Siof – od córki z rodziną;
18:00 + Jan Szewczyk – od chrześnicy Moniki Szatkowskiej, od Krystyny Kazimierskiej z rodziną, od Agnieszki i Jacka Ślaskich z rodziną, od Marcina Kazimierskiego z rodziną;
18:00 + Helena Walczak – od syna Wojciecha, od syna Pawła z bliskimi;

SOBOTA 15 MAJA,
6:30 + Mirosława (f) Prochowicz – od koleżanek i kolegów z firmy Ilpea, od współpracownic z zakładu Ilpea;
8:00 + Zofia Pater – od Marka i Ali Kotalów z dziećmi;
8:00 + Maria Adamska – od grupy muzycznej Twardograje, od pracowników i emerytów Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Twardogóra;
18:00 ++ z rodziny Puchalskich, Iszczków i Borysewiczów;
18:00 ++ Wacław i Weronika Fiłończuk i ++ za zmarłych z rodziny;
18:00 + Zofia Pater – od rodzin: Woźniak i Głowacz;