XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 13. 06. 2021 r.

1. W liturgii nowego tygodnia przypadają wspomnienia:

W PONIEDZIAŁEK - bł. Michała Kozala
WE WTOREK- bł. Jolanty Księżnej Kaliskiej
W CZWARTEK- św. Alberta Chmielowskiego

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godz. 17:30. Środowa nowenna do Wspomożycielki będzie w czasie nabożeństwa.

2. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na remont południowej elewacji Sanktuarium. Koperty oraz numery kąt są wyłożone pod chórem.

3. Osoby głuchonieme zapraszamy na Mszę św. w niedzielę 20 czerwca o godz. 15:00.

4. W najbliższą sobotę i niedzielę do I Komunii przystąpi część dzieci z klas III. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, rodziców, chrzestnych i gości będzie w piątek 18 czerwca o godz. 17.00. Z racji Komunii, Msza święta o godz. 10.00 i 11.30 w przyszłą niedzielę dla wiernych odbędzie się w Małym Kościele.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30 ks. Jan Kędzierewicz nasz parafianin będzie dziękował za 35 lat kapłaństwa. Natomiast na godz. 13.00 zapraszamy na Jubileusz 25 – lecia kapłańskiej posługi ks. Ryszarda Jelenia długoletniego Kustosza naszego Sanktuarium. W piątek o godz. 18.00 będzie będzie dziękował za 30 lat kapłaństwa ks. Proboszcz. Zapraszamy na te uroczystości i polecamy w modlitwie Drogich Jubilatów.

6. Dziękujemy za pomoc w organizacji Parafialnego Festynu Rodzinnego: Salezjanom Współpracownikom, Stowarzyszeniu Przyjaiół Jana Pawła II,  Delikatesom  Centrum, pracownikom sklepu Dino, Restauracji Polanka, Sklepowi p. Roberta Piskorza, GOSiR Twardogóra, Straży Pożarnej, Stowarzyszeniu Mam Pomysł, Młodziezy Oratorium, osobom prywatnym,, które wsparły Festyn.

Półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży odbędą się w dniach 5-16 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

7. W nowym tygodniu życzymy Wam - Drodzy Parafianie i przybyłym Gościom, Bożego błogosławieństwa i opieki Twardogórskiej Pani.

8. W minionym tygodniu z grona parafian odszedł do wieczności śp. Ryszard Jelonek.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB